Hakkımızda

Elöz Makina,2003 Yılından itibaren kaliteli hizmet,memnuniyet ve güvenilirlik ilkesine devam etmekte,imalat sanayisinde müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla teknolojik gelişmeleri takip etmektedir.

Elöz makina,Aynı zamanda kum ocakları işletmeciliği yaparak,Bu işletmecilikten dolayı deneyim ve tecrübelerini de katarak Taş kırma,Eleme,Yıkama Makinaları İmalatı,Yedek Parça Satışıyla Ve Sağlam alt yapısıyla Kırma eleme sektörünün tüm dallarını sunarak sizlere daha verimli hizmet vermek gayretiyle ürün yelpazesini sürekli zenginleştirerek müşteri doğrultusunda da genişlemeye devam etmektedir.

Elöz makina,uygun fiyat politikası ve uygun ödeme koşulları ile müşterilerinin yanında olarak başarılarını devam ettirmektedir.

MİSYONUMUZ

Faaliyet Gösterdiğimiz her alanda dünyanın önde gelen kuruluşlarıyla yarışmak teknolojik gelişmelerde öncü olmak müşteri beklentilerini aşan kalitede hizmet üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmak

VİZYONUMUZ

Toplum ve iş yaptığımız kurumlar Tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede hizmet vererek bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak için varız.

DEĞERLERİMİZ

Sunduğumuz hizmetlerde KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ – KALİTE – DÜRÜSTLÜK ve İŞ AHLAKI normlarına uyum sağlamak,ürün ve hizmetlerimizde güvenilirliği ve sürekliliği sağlamak